Tullinge SK Tullinge SK   Köp Naturpasset. Registera och betala direkt här på hemsidan   Hyr vår klubbstuga   Köp karta över Lidaskogen med torp-spotting

 

 
 
Vi samarbetar med
 
Botkyrka - Långt ifrån lagom
Åströms Rör
Vicky Teknik AB
Trimtex
Mila Halogen

Resultat Bornsjödubbeln lång


Skrivet av Rudolf Inlagt  2009-05-03 14:29:39
Uppdaterad 2020-12-25 15:36:31

Filer
 Fil (.html-format)

RESULTAT

Bornsjödubbeln lång, Klassresultatlista

Bornsjödubbeln lång, Klassresultatlista

2009-05-03

D10   1900 meter   10 anmälda
1 Amanda Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 15:28
2 Moa Westblad OK Ravinen 17:28
3 Selma Gumaelius Waxholms OK 17:35
4 Astrid Henriksson Järla 19:38
5 Linnea Nilsson Nyköpings OK 22:00
6 Amanda Karlsson OK Ravinen 31:48
7 Nora Hall Järla 33:09
8 Emmy Albinsson Järfälla OK 34:19
Vera Bogren Sundbybergs IK Ej start
Julia Engel OK Ravinen Ej start

D12   2970 meter   30 anmälda
1 Amanda Berggren Tullinge SK 28:32
2 Julia Frejd OK Ravinen 31:31
3 Hanna Hänström Täby OK 32:30
4 Märta Skog Tullinge SK 35:19
5 Matilda Forsberg OK Ravinen 35:24
6 Anna Dahlgren-Rosén Järla 35:34
7 Camilla Nyqvist Järla 37:02
8 Amanda Blomdahl Tullinge SK 43:10
9 Ebba Leickt Tullinge SK 43:28
10 Tone Albrektsson OK Ravinen 45:14
11 Frida Forsberg Tullinge SK 45:59
12 Maja Bergman OK Ravinen 47:02
13 Hanna Persson Tumba-Mälarhöjden OK 48:03
14 Caroline Längheim Tullinge SK 51:00
15 Josefin Carlsson Attunda OK 52:01
16 Karin Jäderberg Attunda OK 57:02
17 Miranda Wide Irlander Attunda OK 57:26
18 Märta Fröjd Snättringe SK 58:50
19 Agnes Hektor Järla 60:55
20 Matilda Fornstad Attunda OK 61:08
21 Tilda Andersson OK Ravinen 61:15
22 Alice dAngelo Attunda OK 61:22
23 Sissel Svensson OK Ravinen 63:10
24 Maja Hult Attunda OK 65:13
25 Olivia Ullman OK Alehof 67:15
26 Olivia Björklund OK Ravinen 67:50
27 Ellen Robertsson Sundbybergs IK 70:03
Hanna Tynong Tullinge SK Ej godk.
Greta Forsgren Täby OK Ej start
Sonja Mellberg Tumba-Mälarhöjden OK Ej start

D14   3350 meter   21 anmälda
1 Linnéa Engstedt Tullinge SK 32:15
2 Anna Kindlundh Trosabygdens OK 37:50
3 Ebba Pegestam OK Ravinen 39:50
4 Ida Kallur OK Ravinen 41:16
5 Sofia Pettersson Attunda OK 42:04
6 Magdalena Vande Voorde Tullinge SK 43:26
7 Jennifer Andersson Haninge SOK 48:04
8 Hanna Korhonen Haninge SOK 50:03
9 Tyra Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 51:04
10 Milla Hjort OK Ravinen 51:09
11 Ronja Bergman Snättringe SK 53:48
12 Alexandra Lengquist Tullinge SK 55:38
13 May Hylander Tumba-Mälarhöjden OK 61:16
14 Josefin Glasell IFK Enskede 61:34
15 Emma Sundvall Järla 79:13
Olivia Häggqvist Attunda OK Ej godk.
Nathalie Lybert OK Ravinen Ej godk.
Linnea Hersén Tullinge SK Ej godk.
Sara Tynong Tullinge SK Ej godk.
Siiri Nilsson Sundbybergs IK Ej start
Viktoria Hallmans Väsby OK Ej start

D16   4100 meter   29 anmälda
1 Hedvig Markgren Täby OK 32:08
2 Hilda Forsgren Täby OK 34:12
3 Tove Lagerberg OK Södertörn 37:17
4 Laura dAngelo Attunda OK 37:32
5 Moa Nissar Järla 39:30
6 Linnea Adolfsson Tullinge SK 39:56
7 Helena Markstedt OK Södertörn 41:32
8 Karin Friström Skarpnäcks OL 41:34
9 Moa Leijon-Lind Haninge SOK 44:01
10 Ellinor Fryxell Tullinge SK 44:49
11 Mathilda Holmström OK Ravinen 45:36
12 Katarina Hammas Attunda OK 46:50
13 Tove Forshällen Attunda OK 49:58
14 Linnea Daniels Attunda OK 51:25
15 Malin Carlsson Järla 51:41
16 Therese Huhta OK Måsen 52:05
17 Liisa Wettemark Sundbybergs IK 52:47
18 Malin Dahlström Tullinge SK 57:29
19 Elina Sundqvist Tullinge SK 59:26
20 Hanna Toresson Södertälje-Nykvarn OF 59:31
21 Cecilia Imark Tullinge SK 59:59
22 Embla Morast Haninge SOK 64:36
23 Emma Käll Tumba-Mälarhöjden OK 83:44
24 Lovisa Thunstedt Järfälla OK 85:42
Lovisa Käll Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.
Matilda Hektor Järla Ej godk.
Johanna Ivarez OK Södertörn Ej godk.
Beatrice Huhta OK Måsen Ej godk.
Tove Sundh Sundbybergs IK Ej start

D18 E   5340 meter   16 anmälda
1 Karolin Ohlsson Tullinge SK 46:53
2 Linda Lindkvist OK Denseln 46:58
3 Rebecka Heinrup Tullinge SK 52:00
4 Lovisa Adolfsson Tullinge SK 53:15
5 Kajsa Hammarström OK Hällen 53:34
6 Annie Forsberg OK Ravinen 54:29
7 Klara Hall Järla 55:01
8 Elin Sundqvist Tullinge SK 56:26
9 Kajsa Eriksson Haninge SOK 58:18
10 Ida Forsén Tullinge SK 67:58
11 Cecilia Emanuelsson IFK Lidingös Skid o OK 71:20
Elisabeth Ahlgren Täby OK Ej godk.
Anette Önerud OK Ravinen Ej godk.
Louise Markstedt OK Södertörn Ej godk.
Sara Lundsten Vittjärvs IK Ej godk.
Johanna Olsson Täby OK Ej start

D20   4500 meter   4 anmälda
1 Therese Wilson Haninge SOK 60:42
2 Sofie Redtzer Attunda OK 63:11
3 Johanna Takman Attunda OK 96:50
Malin Pettersson Södertälje-Nykvarn OF Ej start

D20 E   6220 meter   12 anmälda
1 Kristin Löfgren Järfälla OK 46:14
2 Malin Leijon-Lind Haninge SOK 53:28
3 Elin Ström Tullinge SK 62:35
4 Erica Hellgren Järla 66:48
5 Amanda Jonasson Attunda OK 77:37
6 Jenny Asztalos Tumba-Mälarhöjden OK 80:48
Lisa Rönnols Täby OK Ej godk.
Emeli Pettersson Tullinge SK Ej godk.
Emma Zetterström Skarpnäcks OL Ej godk.
Ellen Jansson Järla Ej start
Ronja Hill Tumba-Mälarhöjden OK Ej start
Eva Englid Tumba-Mälarhöjden OK Ej start

D21   4670 meter   15 anmälda
1 Sofia Persson Snättringe SK 43:12
2 Nina de Boussard IFK Enskede 46:27
3 Elin Woxlin IF Thor 48:13
4 Carina Hallendal IFK Enskede 48:17
5 Jonna Rickard IFK Enskede 48:52
6 Elina Johnsson OK Vilse 87 52:05
7 Åsa Linnersjö Söders SOL Tyresö 53:35
8 Elin Ahlström IFK Enskede 55:20
9 Therese Persson Snättringe SK 56:07
10 Moa Kjellstrand Centrum OK 60:26
11 Mette Petersson Centrum OK 64:00
12 Karin Fägerlind Centrum OK 64:22
13 Therese Martinsson IFK Enskede 65:48
Sofia Andersson Centrum OK Ej godk.
Linn Rönnols Täby OK Ej start

D21 E   7910 meter   20 anmälda
1 Inga Kazlauskaite OK Linné 59:50
2 Lina Strand Göteborg/Majorna OK 61:26
3 Karin Boström Järfälla OK 63:09
4 Karin Skogholm Tumba-Mälarhöjden OK 65:51
5 Elin Andersson Skantze Järla 66:22
6 Ida Lindkvist OK Denseln 67:02
7 Charlotte Lindkvist OK Denseln 69:19
8 Emelie Holmström Järla 69:49
9 Maria Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 71:12
10 Tina Eriksson Järfälla OK 73:40
11 Bára Malisova Tumba-Mälarhöjden OK 75:32
12 Marie Rönnestrand Södertälje-Nykvarn OF 77:51
13 Eva Svensson IFK Moras OK 79:00
14 Elin Karlsson Attunda OK 81:22
15 Terese Herlin Attunda OK 84:34
16 Irina Nyberg SoIK Hellas 87:03
17 Sarah-Jane Gaffney OK Ravinen 122:11
Fanny Deckner Skarpnäcks OL Ej godk.
Magdalena Danielsson IFK Lidingös Skid o OK Ej start
Linnea Martinsson OK Tyr Ej start

D35   4660 meter   6 anmälda
1 Annika Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 44:17
2 Ewa Albrektsson OK Ravinen 51:34
3 Pernilla Nilsson Järfälla OK 52:21
4 Maria Lybert OK Ravinen 53:16
5 Nadja Dahlström Snättringe SK 59:11
Lotta Östervall Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.

D35 L   5240 meter   4 anmälda
1 Anna Strand Attunda OK 52:55
2 Annika Lundström Sundbybergs IK 56:10
3 Ann Roller Järfälla OK 56:35
4 Kristin Åberg Nilsson Bromma-Vällingby SOK 69:45

D35 M   3980 meter   8 anmälda
1 Malin Albinsson IFK Enskede 52:32
2 Ulrika Andersson Haninge SOK 62:24
3 Liselott Kihl Sundbybergs IK 79:53
4 Annette Bergström Täby OK 84:27
5 Ingegerd Carlsson Sundbybergs IK 100:34
6 Christel Nilsson Haninge SOK 103:47
Eva Lenell Mälarö SOK Ej godk.
Karin Björklund OK Ravinen Ej godk.

D40   4470 meter   19 anmälda
1 Anna Bogren Sundbybergs IK 39:52
2 Maria Wallström Nyköpings OK 45:56
3 Anna Ek Södertälje-Nykvarn OF 46:40
4 Ann Granqvist OK Ravinen 49:57
5 Annika Knutas Nynäshamns OK 50:58
6 Sonia Rodiére IFK Lidingös Skid o OK 51:13
7 Pia Hellgren OK Södertörn 51:25
8 Monica Roos Attunda OK 56:38
9 Lena Gumaelius Waxholms OK 60:48
10 Anna Refors Järla 61:06
11 Sara Hektor Järla 61:11
12 Anne-Marie Wigle Södertälje-Nykvarn OF 67:05
Eva Kindlundh Trosabygdens OK Ej godk.
Camilla Larsson OK Hällen Ej godk.
Sofia Heldt Södertälje-Nykvarn OF Ej godk.
Lotta Thureson Giberg SoIK Hellas Ej start
Johanna Almlund Haninge SOK Ej start
Marie Hedar Eskilstuna OL Ej start
Annika Lindberg Attunda OK Ej start

D45   4470 meter   27 anmälda
1 Anne Cecilie Løvald Täby OK 41:06
2 Inger Zetterström Söders SOL Tyresö 41:47
3 Kristina Bergstrand Söders SOL Tyresö 43:42
4 Birgitta Olsson Täby OK 43:58
5 Gunilla Thunstedt Järfälla OK 46:15
6 Marie Malmborg Söders SOL Tyresö 46:48
7 Catharina Jäderberg Attunda OK 46:52
8 Maria Hallmans Väsby OK 54:08
9 Eva Svanberg Järfälla OK 55:02
10 Carina Johansson Tumba-Mälarhöjden OK 55:48
11 Christina Perneby IFK Lidingös Skid o OK 56:30
12 Eva Anderling Täby OK 60:31
13 Annika Svensson Solna OK 61:46
14 Helen Glännefors Söders SOL Tyresö 62:56
15 Ingrid Mattsson OK Älvsjö-Örby 63:23
16 Pirkko Hammarström OK Måsen 65:07
17 Karin Greilert Haninge SOK 66:13
17 Annika Sundvall Järla 66:13
19 Anna Lindskog-Petterss Attunda OK 67:46
20 Caroline Johansson OK Ravinen 78:19
21 Kerstin Ohlsson Haninge SOK 78:46
22 Monica Fröjd Snättringe SK 86:12
Gunilla Kallhauge Snättringe SK Ej godk.
Madelene Bjernulf Sundbybergs IK Ej godk.
Elisabeth Tollemark Skogsluffarnas OK Ej godk.
Anne Farbrot Göteborg/Majorna OK Ej start
Anna Brandhorst Järla Ej start

D45 M   3350 meter   7 anmälda
1 Birgitta Henriksson Järla 50:14
2 Lotten Lundeberg OK Södertörn 51:44
3 Kjerstin Markstedt OK Södertörn 58:46
4 Ellika Nyqvist Järla 61:29
Mimmi Westblad OK Ravinen Ej godk.
Susanne Lund Haninge SOK Ej godk.
Eva Boström Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.

D50   3930 meter   20 anmälda
1 Karin Erika Ivarsson Haninge SOK 38:35
2 Britt-Marie Hellgren OK Älvsjö-Örby 39:43
3 My Rönnols Täby OK 41:51
4 Åsa Sundberg OK Södertörn 43:53
5 Anita Karlsson OK Södertörn 44:30
6 Linda Spjut-Asplund Järla 46:08
7 Linnea Carlsson Skarpnäcks OL 46:52
8 Margareta Wadin OK Älvsjö-Örby 46:55
9 Ann Leesment Mälarö SOK 47:59
10 Monica Darland Solna OK 49:04
11 Lotta Valentin-Larsson Gustavsbergs OK 49:27
12 Agneta Holgersson Snättringe SK 51:57
13 Kristin Morén Snättringe SK 71:35
14 Jette Axelsson Tumba-Mälarhöjden OK 87:10
15 Margareta Meiton IFK Lidingös Skid o OK 87:24
Virve Berg Bromma-Vällingby SOK Ej godk.
Christina Moline Gustavsbergs OK Ej godk.
Margareta Granberg OK Klemmingen Ej start
Annika Davidsson OK Klemmingen Ej start
EvaLena Ericson Södertälje-Nykvarn OF Ej start

D55   3930 meter   10 anmälda
1 Ingela Nelsén Falkenbergs OK 40:26
2 Anneli Lindkvist Gustavsbergs OK 42:24
3 Lena Jansson Järla 42:58
4 Rigmor Frändén Järla 48:30
5 Margareta Andersson SoIK Hellas 48:37
6 Ulla Gummesson Väsby OK 63:38
7 Helena Korhonen Haninge SOK 71:37
Margareta Hallmen Attunda OK Ej godk.
Eva Nordin Gustavsbergs OK Ej start
Ewa Persson Nynäshamns OK Återbud

D55 M   3350 meter   5 anmälda
1 Margaretha Nylund OK Södertörn 57:46
2 Ewa Arvidsson OK Södertörn 65:26
3 Kristina Johansson Vänersborgs SK 69:18
Kerstin Skoog Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.
Majlis Bergqvist Järfälla OK Ej godk.

D60   3390 meter   17 anmälda
1 Karin Gustavsson Strängnäs-Malmby OL 35:42
2 Aila Halttunen Haninge SOK 37:15
3 Anne Lundmark Järfälla OK 38:22
4 Birgitta Billstam Järfälla OK 41:13
5 Louise-Marie Nilsson OK Klemmingen 41:55
6 Ulla Lindell OK Hällen 43:54
7 Margareta Haraldsson Gustavsbergs OK 44:34
8 Kerstin Frenckner Södertälje-Nykvarn OF 44:37
9 Edla Fornander Västerbergslagens OL 53:37
10 Carin Runqvist Järfälla OK 57:44
11 Ann-Christine Ek Nyköpings OK 59:48
12 Berit Edengren Nyköpings OK 72:12
13 Birgitta Nylund Järfälla OK 72:36
14 Karin Tibbelin Turebergs IF 72:49
15 Marianne Sellgren Sigtuna OK 76:07
16 Viera Larbo Turebergs IF 90:40
Viviann Andersson Snättringe SK Ej godk.

D65   3390 meter   10 anmälda
1 Eva-Stina Svärd Haninge SOK 43:51
2 Inger Pahlén Söders SOL Tyresö 44:39
3 Marianne Hamilton Enebybergs IF 48:24
4 Gunnel Granqvist Nynäshamns OK 53:13
5 Saga Mård Bromma-Vällingby SOK 54:11
6 Barbro Cedérus Snättringe SK 58:17
7 Siv Ragnhild Frölund Haninge SOK 58:37
8 Solveig Tjernberg Södertälje IF 60:11
9 Yvonne Roos Attunda OK 62:43
10 Gun Larsson Hammarby IF OF 73:02

D70   2380 meter   9 anmälda
1 Solveig Dillman Hammarby IF OF 27:01
2 Britt Ericson Hammarby IF OF 31:14
3 Gunnel Junegard OK Södertörn 35:14
4 Ulla Andersson OK Södertörn 39:31
5 Gunvor Granath Nynäshamns OK 44:22
6 Sonja Sundell Sundbybergs IK 51:30
7 Margareta Sundberg Snättringe SK 73:27
8 Marianne Bergstrand Skogsluffarnas OK 83:31
Edda Nilsson Stockholmspolisens IF OF Ej godk.

D75   2380 meter   5 anmälda
1 Birgitta Vestergren Täby OK 46:06
2 Märtha Frykholm Södertälje IF 64:52
3 Ulla-Britt Åleberg Attunda OK 66:53
Ann-Gerd Eriksson OK Linné Ej godk.
Ann-Mari Moberg Solna OK Ej godk.

H10   1900 meter   22 anmälda
1 Axel Granqvist OK Ravinen 12:11
2 Albin Andersson Tullinge SK 13:31
3 Adam Hedberg OK Södertörn 14:37
4 Oskar Enges Attunda OK 16:09
5 Rickard Bemm Haninge SOK 16:13
6 Hugo Thorell OK Ravinen 16:34
7 Calle Nilsson Järfälla OK 16:42
8 Emil Andersson Haninge SOK 18:12
9 Rasmus Kihl Sundbybergs IK 20:18
10 Niklas Carlsson Sundbybergs IK 20:39
11 Emil Nilsson Järfälla OK 20:52
12 Mattias Kallhauge Snättringe SK 22:18
13 Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK 22:50
14 Linus Albinsson Järfälla OK 24:33
15 Lukas Hellgren OK Ravinen 25:58
16 Anton Karls Väsby OK 29:00
17 Oscar Månkell Attunda OK 29:37
Casper Sneitz Järfälla OK Ej start
Ludde Persson Haninge SOK Ej start
Jonas Engstedt Tullinge SK Ej start
Olle Berggren Tullinge SK Ej start
Christoffer Nyqvist Järla Återbud

H12   2970 meter   37 anmälda
1 Simon Hector Snättringe SK 19:44
2 Simon Imark Tullinge SK 23:53
3 Jesper Sjöblom Södertälje-Nykvarn OF 28:20
4 Simon Larsson OK Hällen 30:04
5 Anton Hördell Söders SOL Tyresö 31:34
6 Viktor Wohlgemuth OK Ravinen 32:43
7 Mattias Perneby IFK Lidingös Skid o OK 33:21
8 Rickard Månkell Attunda OK 33:53
9 Victor Imark Tullinge SK 34:16
10 Felix Hellgren OK Ravinen 35:56
11 Emil Roos Attunda OK 36:17
12 Jonas Kallhauge Snättringe SK 37:19
13 Linus Backlund OK Södertörn 38:32
14 Hugo Dahlberg Haninge SOK 39:22
15 Joakim Skärlén Haninge SOK 39:39
16 Olle Skog Tullinge SK 40:01
17 Egil Morast Haninge SOK 40:41
18 Joel Lagerberg OK Södertörn 41:12
19 Erik Engstedt Tullinge SK 42:20
20 Markus Hellgren OK Södertörn 43:21
21 Simon Elverö Väsby OK 43:47
22 Albin Andersson OK Ravinen 46:21
23 Jesper Hedar Eskilstuna OL 47:26
24 Mattias Fors Attunda OK 47:47
25 Alexander Uggla-Helgby Bromma-Vällingby SOK 48:14
26 Jakob Alfredsson Attunda OK 48:19
27 Simon Alheim Tullinge SK 53:35
28 viktor häggström Skarpnäcks OL 53:51
29 Birk Bergman Snättringe SK 54:55
30 Felix Ekesiöö Bromma-Vällingby SOK 57:04
31 Axel Forshällen Attunda OK 63:01
32 Christian Redtzer Attunda OK 69:12
33 Erik Elverö Väsby OK 75:09
34 Felix Tidermann Söders SOL Tyresö 77:46
Martin Kihl Sundbybergs IK Ej godk.
Viktor Janrik Bromma-Vällingby SOK Ej godk.
Tobias Bjernulf Sundbybergs IK Ej start

H14   3750 meter   46 anmälda
1 Martin Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 30:42
2 Jens Rönnols Täby OK 31:12
3 Andreas Hultqvist Tullinge SK 31:15
4 Niklas Sundqvist Tullinge SK 31:38
5 Arvid Henriksson Järla 32:36
6 Johan Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 32:51
7 Emil Granqvist OK Ravinen 34:13
8 Måns Hellgren OK Södertörn 35:14
9 Erik Berzell Attunda OK 36:24
10 Nils Gumaelius Waxholms OK 38:12
11 William Nilsson OK Södertörn 38:30
12 Mathias Myrefelt Norlinger Skarpnäcks OL 38:42
13 Oscar Uggla-Helgby Bromma-Vällingby SOK 38:52
14 Johannes Knutas Attunda OK 38:53
15 Oskar Greilert Haninge SOK 39:00
16 Alexander Fors Attunda OK 39:46
17 Daniel Roos Attunda OK 40:17
18 Erik Nygren-Wåhlin OK Södertörn 41:29
19 David Hector Snättringe SK 41:50
20 Daniel Bengtsson Tullinge SK 42:25
21 David Björelind Järla 42:32
22 Karl Enges Attunda OK 42:54
23 Martin Nilsson Snättringe SK 43:36
24 Joel Pettersson Tullinge SK 45:36
25 Emanuel Urdal Boxholm-Mjölby OL 46:24
26 Anton Gumaelius Waxholms OK 46:50
27 Oliver Nilsson Nyköpings OK 46:58
28 Oliver Ekesiöö Bromma-Vällingby SOK 48:33
29 Morgan Hjort OK Ravinen 49:11
30 Kalle Karlsson OK Ravinen 49:30
31 Johan Karlsson Järla 53:16
32 Karl Janrik Bromma-Vällingby SOK 54:05
33 Simon Martelius Attunda OK 57:15
34 Axel Svensson OK Ravinen 58:04
35 Jesper Andersson Snättringe SK 58:23
36 Alexander Nilsson OK Södertörn 62:04
37 Lukas Olsson Väsby OK 68:02
38 Jonas Carlsson Sundbybergs IK 75:59
39 Totte Malmgård Haninge SOK 80:05
40 Manne Frändén Järla 88:40
Erik Forsberg OK Ravinen Ej godk.
Emil Hössjer Haninge SOK Ej godk.
Anton Daniels Attunda OK Ej godk.
Anders Nyberg OK Ravinen Ej start
Gustav Ekvall Söders SOL Tyresö Ej start
Anton Blomdahl Tullinge SK Återbud

H16   4920 meter   41 anmälda
1 Rasmus Palmqvist Järfälla OK 34:11
2 Martin Olsson Täby OK 36:09
3 Krister Kölzow OK Ravinen 38:06
4 Tobias Forsén Tullinge SK 38:08
5 Axel Wrådhe Attunda OK 40:10
6 Magnus Glännefors Söders SOL Tyresö 40:31
7 Jakob Ivarsson Haninge SOK 41:55
8 Fredrik Bjernulf Sundbybergs IK 42:59
9 Henrik Olsson Täby OK 43:31
10 Tiemo Schramm Snättringe SK 44:04
11 Oskar Ek-Larsson Södertälje-Nykvarn OF 44:08
12 Conrad Tingström OK Klemmingen 44:40
13 Markus Westblad OK Ravinen 45:15
14 Jonas Rinnbäck OK Ravinen 46:24
15 Simon Fröjd Snättringe SK 46:54
16 Olle Forsberg OK Ravinen 47:02
17 Johan Önerud OK Ravinen 47:57
18 Martin Dahlgren-Rosén Järla 50:04
19 Niklas Karlsson Bromma-Vällingby SOK 50:25
20 Jakob Redtzer Attunda OK 51:44
21 Daniel Nilsson Nyköpings OK 58:14
22 Fredric Spjut Järla 59:10
23 Oscar Vagman OK Klemmingen 60:19
24 David Mellin Sundbybergs IK 67:24
25 Niklas Wickander IFK Enskede 96:21
David Hunhammar Bromma-Vällingby SOK Ej godk.
Andreas Winander-Schönning Järfälla OK Ej godk.
Ludvig Eriksson Södertälje-Nykvarn OF Ej godk.
Mikael Urdal Boxholm-Mjölby OL Ej godk.
Harald Henriksson Järla Ej godk.
Markus Olsson Skarpnäcks OL Ej godk.
Nils Amberg Järla Ej godk.
Martin Gelinder Attunda OK Ej godk.
Rasmus Knutmejer Söders SOL Tyresö Ej godk.
Erik Edén Täby OK Ej godk.
Jonas Borg Södertälje-Nykvarn OF Ej start
Per Nyberg OK Ravinen Ej start
Martin Løvald Hellberg Täby OK Ej start
Anton Ekesiöö Bromma-Vällingby SOK Ej start
Joakim Byström Järfälla OK Ej start
Tim Solem Haninge SOK Ej start

H18 E   7930 meter   23 anmälda
1 Rickard Ohlsson Haninge SOK 53:24
2 Jonas Nordström Tullinge SK 56:19
3 Love Berzell Attunda OK 56:33
4 Kalle Bergman OK Ravinen 59:17
5 Christian Kollberg Järla 61:31
6 Fredrik Forsberg Tullinge SK 61:34
7 Joel A Skantze Järla 62:38
8 Joakim Berg Bromma-Vällingby SOK 64:09
9 Mårten Lundqvist Sundbybergs IK 64:25
10 Henning Hall Nyköpings OK 64:35
11 Michael Refors Järla 67:24
12 Simon Mellin Sundbybergs IK 68:34
13 Linus Ericson Södertälje-Nykvarn OF 70:52
14 Oskar Nordmark Järfälla OK 74:24
15 André Sahlsten OK Ravinen 74:33
16 Henrik Hammas Attunda OK 79:41
17 Joel Lenell OK Ravinen 81:25
18 Adam Bäckström SoIK Hellas 82:01
19 Thomas KE Pettersson Bromma-Vällingby SOK 101:24
Hampus Nord Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.
Torbjörn Kölzow OK Ravinen Ej godk.
Victor Karlsson Järla Ej godk.
Joakim Westblad OK Ravinen Ej godk.

H20   6430 meter   9 anmälda
1 Hugo Nissar Järla 58:43
2 Anders Granberg OK Klemmingen 71:53
3 Rasmus Behrenfeldt Skarpnäcks OL 73:55
4 Patrik Nilsson Snättringe SK 78:42
5 Anton Dahlberg Haninge SOK 78:54
6 Kalle Zetterström Söders SOL Tyresö 92:10
7 Joakim Olsson Väsby OK 96:48
Björn Holgersson Snättringe SK Ej godk.
Michael Refors Järla Ej start

H20 E   10070 meter   19 anmälda
1 Gustav Bergman OK Ravinen 58:52
2 Olle Boström Järla 58:56
3 Jonas Leandersson OK Tyr 66:41
4 Kent Ohlsson Haninge SOK 67:39
5 Christoffer Eskilsson Haninge SOK 69:25
6 Mathias Hallmén Attunda OK 69:37
7 Oscar Andersson Stora Tuna OK 69:44
8 Johan Kärrström Tullinge SK 70:52
9 Adam Ivarsson Haninge SOK 72:37
10 Axel Mattsson Järla 75:55
11 Jakob Enmark Gävle OK 76:07
12 Oskar Daniels Attunda OK 79:57
13 Emil Hammarström OK Hällen 80:25
14 Anders Boström Tumba-Mälarhöjden OK 86:02
15 Jonas Kärrström Tullinge SK 92:06
16 Anders Karlsson Tumba-Mälarhöjden OK 95:06
Thomas Werme Södertälje-Nykvarn OF Ej godk.
Mårten Sundh Sundbybergs IK Ej start
Erik Pettersson Attunda OK Återbud

H21   8350 meter   16 anmälda
1 Oskar Karlin Centrum OK 61:09
2 Joel Ahlqvist Skarpnäcks OL 67:47
3 Niclas Behrenfeldt Skarpnäcks OL 68:53
4 Henrik Sandahl IK Hakarpspojkarna 69:19
5 Daniel Eklund Strängnäs-Malmby OL 71:21
6 Jakob Larsen Centrum OK 74:40
7 Daniel Lennartsson Centrum OK 77:21
8 Stefan Gustafsson Skarpnäcks OL 78:27
9 Samuel Henriksson Skarpnäcks OL 79:38
10 Bengt Langels Skarpnäcks OL 85:37
11 Daniel Torén Tumba-Mälarhöjden OK 86:58
12 Kristoffer Jansson OK Måsen 87:40
13 Oskar Nederheim Skarpnäcks OL 101:27
Björn Bängtsson Centrum OK Ej godk.
Emil Johansson Trollhättans SOK Ej start
Marcus Ullman OK Alehof Ej start

H21 E   13510 meter   33 anmälda
1 Björn Widén Södertälje-Nykvarn OF 79:41
2 Peter Hemmyr Järla 81:43
3 Erik Johansson Halmstad OK 82:42
4 Johan Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK 84:54
5 Martin Härberg Järla 86:55
6 Anders Carlsson Halmstad OK 87:34
7 Liutauras Bilevicius OK Linné 87:37
8 Isak Bergman Södertälje-Nykvarn OF 88:11
9 Johan Höij OK Linné 89:03
10 Per-Åke Olsson OK Ravinen 90:51
11 Jakob Jansson Järla 91:25
12 Dan Wester Järla 93:07
13 Petter Jönsson Järla 93:54
14 Erik Åhlin OK Måsen 94:22
15 Martin Lindskog OK Ravinen 94:23
16 Niklas Wrane Söders SOL Tyresö 94:36
17 Anders Axling Södertälje-Nykvarn OF 95:03
18 Giacomo Seidenari IFK Lidingös Skid o OK 100:56
19 Mikael Jansson IFK Lidingös Skid o OK 102:53
20 Magnus Nordström OK Älvsjö-Örby 105:05
21 Gunnar Lindberg Bromma-Vällingby SOK 105:30
22 Tomas Håkansson Södertälje-Nykvarn OF 108:47
23 Nick Barrable OK Ravinen 110:57
24 Pär Svensson Söders SOL Tyresö 114:30
25 Jonas Nyman Snättringe SK 117:21
Magnus Sneitz Järfälla OK Ej godk.
Emil Hjalmarsson OK Njudung Ej godk.
Antonio Serini IFK Lidingös Skid o OK Ej godk.
Martin Larbo IFK Lidingös Skid o OK Ej godk.
Kalle Johansson Halmstad OK Ej godk.
Christian Hjalmarsson OK Njudung Ej start
Martin Norling Söders SOL Tyresö Ej start
Niklas Serrander Södertälje-Nykvarn OF Ej start

H35   7060 meter   5 anmälda
1 Ola Eriksson Bromma-Vällingby SOK 68:54
2 Björn Linder Gustavsbergs OK 72:17
3 Rikard Pehrsson Snättringe SK 89:03
Björn Lovang IFK Lidingös Skid o OK Ej start
Johan Carlenstam Väsby OK Ej start

H35 L   8340 meter   22 anmälda
1 Jonny Bergman OK Ravinen 58:48
2 Ulf Persson IFK Enskede 60:22
3 Eric Roller Järfälla OK 60:43
4 Lars Bygdén Södertälje-Nykvarn OF 61:19
5 Andreas Fredriksson Attunda OK 61:29
6 Fredrik Stenebo Attunda OK 61:32
7 Peter Haglund Haninge SOK 61:44
8 Niclas Sjögren Jönköpings OK 63:35
9 Niklas Henriksson Södertälje-Nykvarn OF 65:04
10 Henrik Nord Väsby OK 67:22
11 Patrik Blidefalk OK Södertörn 70:56
12 Patric de Boussard IFK Enskede 71:15
13 Henrik Sjögren IK Vikings OK 72:36
14 Torbjörn Olsson Sundbybergs IK 75:45
15 Hans Jonsson Väsby OK 76:27
16 Peter Ehrlin Sundbybergs IK 77:27
Mikael Larsson OK Hällen Ej godk.
Mattias Balck IFK Lidingös Skid o OK Ej godk.
Urban Freij Snättringe SK Ej godk.
Fredrik Nilsson Sundbybergs IK Ej start
Mats Sandin IK Vikings OK Ej start
Björn Rundlöf Väsby OK Ej start

H35 M   4780 meter   8 anmälda
1 Magnus Urdal Boxholm-Mjölby OL 47:27
2 Göran Ivarez OK Södertörn 55:51
3 Nils Eriksson Väsby OK 56:28
4 Fredrik Sundström IFK Lidingös Skid o OK 56:52
5 Gunnar Anderling Täby OK 61:04
6 Mattias Borg Södertälje-Nykvarn OF 62:03
7 Thomas Hjelmblad Mälarö SOK 62:52
8 Anders Lundquist Sundbybergs IK 130:14

H40   6420 meter   41 anmälda
1 Olof Smitt Södertälje-Nykvarn OF 42:56
2 Mikael Nyberg SoIK Hellas 43:34
3 Lars Håkan Sandvik Täby OK 44:22
4 Dan Giberg Södertälje-Nykvarn OF 45:07
5 Juha Loenberg Stigfinnarna 45:16
6 Vidas Armalis SoIK Hellas 45:59
7 Håkan Söderqvist OK Ravinen 46:11
8 Fredrik Sone Attunda OK 47:00
9 Pär Hedlund IFK Enskede 48:15
10 Stefan Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 49:09
11 Urban Larsson Södertälje-Nykvarn OF 49:55
12 Gunnar Kindlundh Trosabygdens OK 50:19
13 Richard Nordberg OK Ravinen 50:46
14 Per Mårtensson OK Ravinen 51:07
15 Per B Nilsson Järfälla OK 52:26
16 Magnus Elwin IFK Enskede 52:57
17 Staffan Kjellman OK Ravinen 53:01
18 Anders Karlsson Snättringe SK 53:03
19 Magnus Hellgren OK Ravinen 55:35
20 Jonas Cederlöf Skattkärrs IF 57:31
21 Joakim Gimholt Trosabygdens OK 57:43
22 Mats Åhman OK Klemmingen 58:13
23 Mats Fransson Snättringe SK 58:59
24 Mattias Skeppling OK Södertörn 61:59
25 Stefan Redtzer Attunda OK 64:10
26 Anders Hedberg OK Södertörn 66:37
27 Jesper Hansson OK Södertörn 67:43
28 Nicklas Bergström Täby OK 69:14
29 Martin Bjurner Bromma-Vällingby SOK 73:33
30 Jonatan Lindell IFK Enskede 74:11
31 Ulf Kivisäkk OK Hammaren 74:20
32 Ulf Bemm Haninge SOK 77:00
33 Örjan Tingström OK Klemmingen 78:39
34 Ulf Andersson Haninge SOK 78:42
35 Mats Käll Tumba-Mälarhöjden OK 82:10
36 Michael Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 85:16
Johan Risberg Järfälla OK Ej godk.
Erik Forsberg OK Ravinen Ej godk.
Patrik Fors Attunda OK Ej godk.
Stefan Lybert Väsby OK Ej start
Peter Albinsson IFK Enskede Ej start

H45   6130 meter   54 anmälda
1 Per Backlund Söders SOL Tyresö 39:23
2 Per Kallhauge Snättringe SK 41:46
3 Ulf Kallhauge Snättringe SK 42:10
4 Lars Palmqvist Järfälla OK 43:11
5 Kjell Oberger IFK Lidingös Skid o OK 44:15
6 Jan Carlsson Söders SOL Tyresö 44:20
7 Anders Stjerndahl IFK Lidingös Skid o OK 45:53
8 Pär Westblad OK Ravinen 46:32
9 Robert Elverö Väsby OK 46:46
10 Peter Albrektsson OK Ravinen 47:04
11 Peter Zetterström Söders SOL Tyresö 47:35
12 Mats Hall Nyköpings OK 48:24
13 Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 49:30
14 Micke Wallström Nyköpings OK 49:31
15 Bengt Hall Järla 50:03
16 Johan Markstedt OK Södertörn 50:14
17 Johan Hammarström OK Måsen 50:24
18 Arne Nilsson Nyköpings OK 50:52
19 Lars Greilert Haninge SOK 51:13
20 Göran Hellgren OK Södertörn 51:44
21 Anders Mattsson OK Älvsjö-Örby 52:03
22 Anders Björklund OK Ravinen 53:05
23 Ola Henriksson Järla 53:12
24 Torgny Toresson Södertälje-Nykvarn OF 53:32
25 Ronny Nordgren Sundbybergs IK 53:58
26 Jan-Olof Lundgren Hultsfreds OK 54:29
27 Torbjörn Johanson OK Södertörn 54:53
28 Peter Juthberg Söders SOL Tyresö 55:44
29 Björn Salomonsson Snättringe SK 56:31
30 Erik Daniels Attunda OK 57:11
31 Magnus Ullman OK Alehof 57:39
32 Lars Gerhardsson Attunda OK 57:43
33 Magnus Hektor Järla 57:54
34 Piero Sannicolo Täby OK 59:00
35 Mats Carlsson Sundbybergs IK 59:57
36 Alf Jansson Skarpnäcks OL 61:06
37 Håkan Redtzer Attunda OK 61:16
38 Jörgen Hector Snättringe SK 61:34
39 Sven Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 62:51
40 Ola Eriksson OK Grip 65:10
41 Ove Rinnbäck OK Ravinen 67:01
42 Anders Mellergård Snättringe SK 70:17
43 Bengt Svensson Sundbybergs IK 70:45
44 Per Ericsson Tumba-Mälarhöjden OK 71:07
45 Björn Nyqvist Järla 78:01
46 Olle Janrik Bromma-Vällingby SOK 81:03
47 Anders Winald SoIK Hellas 85:02
48 Tomas Georg Björelind Järla 90:27
49 Hans Malmberg Waxholms OK 94:51
Kent Bergman OK Ravinen Ej godk.
Magnus Thunstedt Järfälla OK Ej start
Jan Ring Trosabygdens OK Ej start
Magnus Axelsson Strängnäs-Malmby OL Ej start
Fredrik Brandhorst Järla Ej start

H50   5410 meter   46 anmälda
1 Göran Nilsson Snättringe SK 42:07
2 Ulf Burman Gustavsbergs OK 42:37
3 Krister Gumaelius Waxholms OK 42:50
4 Gunnar Langs Skarpnäcks OL 45:24
5 Tore Eklund Södertälje-Nykvarn OF 45:32
6 Pelle Bengtsson IFK Enskede 46:00
7 Hans Vedin Söders SOL Tyresö 46:09
8 Knut Jörgen Karlsson Attunda OK 46:23
9 Conny Axelsson Tumba-Mälarhöjden OK 46:51
10 Erling Gustafsson IFK Lidingös Skid o OK 46:59
11 Rolf Karlsson Järla 47:33
12 Björn-Ove Pettersson Attunda OK 48:17
13 Lars Rönnols Täby OK 48:58
14 Bo Norrman Eskilstuna OL 49:15
15 Jan Eskilsson Haninge SOK 49:54
16 Christer Hördell Söders SOL Tyresö 54:04
17 Stefan Sundélius Järfälla OK 54:20
18 Torbjörn Bergman Snättringe SK 54:39
19 Roland Norell Söders SOL Tyresö 55:16
20 Roger Larsson Snättringe SK 55:29
21 Curt Rahlén OK Ravinen 56:35
22 Mats Larsson IFK Enskede 57:32
23 Milan Kopp Söders SOL Tyresö 58:44
24 Stefan Myrefelt Skarpnäcks OL 59:45
25 Sven-Åke Emanuelsson IFK Lidingös Skid o OK 59:49
26 Mikael Byström Järfälla OK 61:29
27 Karl-Erik Bäckström SoIK Hellas 63:44
28 Pär Olsson Täby OK 65:22
29 Kenneth Pettersson Järfälla OK 67:27
30 Johan Karlsten Solna OK 67:58
31 Per Holgersson Snättringe SK 68:33
32 Jan Nellerup Skarpnäcks OL 72:53
33 Jan Kihl Sundbybergs IK 73:56
34 Magnus Forshällen Attunda OK 75:52
35 Mats Zackrisson OK Älvsjö-Örby 81:09
Gunnar Svanberg Järfälla OK Ej godk.
Lars-Erik Norberg Järfälla OK Ej godk.
Anders Nissar Järla Ej godk.
Anders Löfgren Järfälla OK Ej start
Jonny Nilsson Snättringe SK Ej start
Svante Larsson OK Vargen Ej start
Mats Farbrot Göteborg/Majorna OK Ej start
Thomas Zakrisson IFK Lidingös Skid o OK Ej start
Lars Forsstedt Söders SOL Tyresö Ej start
Tapani Mattus Järla Ej start
Calle Darland Solna OK Ej start

H55   5240 meter   32 anmälda
1 P-O Ivarsson Haninge SOK 40:33
2 Ingemar Gard Söders SOL Tyresö 42:31
3 Lennart Larsson I 19 IF 44:14
4 Anders Berg Bromma-Vällingby SOK 45:10
4 Olof Persson Snättringe SK 45:10
6 Eidar Lindgren OK Ravinen 45:27
7 Lars Boudrie Väsby OK 45:57
8 Göran Davidsson OK Klemmingen 46:16
9 Matz Larsson Gustavsbergs OK 48:14
10 Anders Hallmén Attunda OK 48:44
11 Sten Åhlin OK Måsen 49:45
12 Knut Åke Hallebro OK Klemmingen 51:17
13 Sune Sisell OK Södertörn 51:39
14 Per Öhlund Gustavsbergs OK 52:15
15 Thomas Wester Gustavsbergs OK 52:29
16 Sven-Inge Nylund Järfälla OK 53:05
16 Crister Nordström OK Älvsjö-Örby 53:05
18 Arne Johansson OK Ravinen 53:57
19 Anders Runander Trosabygdens OK 54:04
20 Jan Lindgren OK Södertörn 55:33
21 Hans Andersson Strinning Attunda OK 59:50
22 Kjell Lindblom Järfälla OK 60:43
23 Björn Svedin Järfälla OK 68:52
24 Reijo Korhonen Haninge SOK 69:35
25 Bengt Aspvall Ronneby OK 71:13
26 Kurt Maxé Sundbybergs IK 82:02
27 Ulf Lundström Haninge SOK 89:37
Rolf Johan Erling Emlén Vittjärvs IK Ej godk.
Jan Lindelöf Seskarö IF Ej godk.
Bo Gustaf William Davidsson Solna OK Ej start
Magnus Haraldsson Gustavsbergs OK Ej start
Stefan Persson Nynäshamns OK Återbud

H60   4770 meter   33 anmälda
1 Roland Kusgård Södertälje-Nykvarn OF 38:43
2 Stig Thorsson Södertälje-Nykvarn OF 43:12
3 Åke Wansölin Söders SOL Tyresö 44:24
4 Leif Carlsson Skarpnäcks OL 44:52
5 Bror Fureskog Alfta-Ösa OK 46:31
6 Urban Boström Solna OK 47:05
7 Leif Olov Nordin Attunda OK 47:25
8 Göran Larbo Attunda OK 50:43
9 Paul Norén OK Södertörn 53:12
10 Kjell Nilsson OK Klemmingen 53:57
11 Alf Lång Söders SOL Tyresö 54:55
12 Ebbe Adolfsson Sundbybergs IK 55:39
13 Carl Gunnar Forsberg Snättringe SK 55:53
14 Anders Stenback Bromma-Vällingby SOK 57:24
15 Örjan Kampegård OK Södertörn 58:58
16 Gunnar Eriksson Järfälla OK 61:07
17 Bertil Gelius Snättringe SK 61:15
18 Tomas Norlén Södertälje-Nykvarn OF 62:34
19 Lars Mårsell Södertälje-Nykvarn OF 62:39
20 John Östlund Sundbybergs IK 63:22
21 Olle Arman Nyköpings OK 63:56
22 Bo Christer Skoog Tumba-Mälarhöjden OK 64:06
23 Roland Nyman Snättringe SK 64:24
24 Åke Lewander Skarpnäcks OL 64:59
25 Roland Persson IFK Enskede 65:13
26 Jörgen Widlund Nynäshamns OK 70:18
27 Ingemar Karlsson Nynäshamns OK 79:11
28 Claes Andersson Snättringe SK 83:21
29 Nils Göran Frisk Attunda OK 86:43
Per Södersten OK Ravinen Ej godk.
Sverker Tirén SoIK Hellas Ej start
Anders Sellgren Sigtuna OK Ej start
Gunnar Åsell IFK Enskede Ej start

H65   4470 meter   36 anmälda
1 Rune Rådeström Snättringe SK 36:45
2 Leif Strandberg Gustavsbergs OK 37:32
3 Rolf Öhrn Nynäshamns OK 42:43
4 Staffan Elmhagen Söders SOL Tyresö 46:17
5 Rolf Skoglund SoIK Hellas 47:00
6 Arne Ek Nyköpings OK 47:14
7 EVERT Karlsson Rimbo SOK 48:55
8 Björn Linnersjö OK Orion 49:01
9 Lars Jonasson Järfälla OK 50:58
10 Börje Pahlén Söders SOL Tyresö 51:00
11 Lars Nord Södertälje IF 52:08
12 Bo Hedlund IFK Enskede 52:30
13 Reine Borgström Skogsluffarnas OK 52:57
14 Göran Johansson Snättringe SK 53:56
15 Bo Gunnar Sjöberg Tumba-Mälarhöjden OK 54:21
16 Ronny Hedlund OK Södertörn 56:02
17 Olle Öberg Skogsluffarnas OK 56:47
18 Gunnar Bramsten Sundbybergs IK 59:16
19 Hans Eriksson SoIK Hellas 59:24
20 Håkan Sjökvist Söders SOL Tyresö 60:43
21 Bertil Granberg OK Klemmingen 61:35
22 Tommy Ljusenius Skogsluffarnas OK 61:50
23 Lars Nordin Solna OK 62:33
24 Hans-Olof Forsberg Umeå OK 63:13
25 Hans L. Andersson Västerbergslagens OL 65:08
26 Lars Öhman Fredrikshofs IF Skid & OK 69:21
27 Levin Svedberg Sundbybergs IK 70:46
28 Nils Anders Sandwall Skarpnäcks OL 72:19
29 Ingemar Johnsson Haninge SOK 75:07
30 Lars Schager Nynäshamns OK 78:49
Bengt Törnqvist Väsby OK Ej godk.
Leif Magnusson Skogsluffarnas OK Ej godk.
Tony Millbrant Skogsluffarnas OK Ej godk.
Peter Bratt Bromma-Vällingby SOK Ej start
Ingvar Jansson Sundbybergs IK Ej start
Per-Arne Johansson Vänersborgs SK Ej start

H70   3930 meter   23 anmälda
1 Rune Carlsson Sundbybergs IK 35:25
2 Åke Andersson OK Älvsjö-Örby 38:39
3 Lars Cedérus Snättringe SK 39:08
4 Arne Åhman OK Klemmingen 42:23
5 Ulf Eskilsson OK Södertörn 43:39
6 Björn Stolt OK Ravinen 44:17
7 Richard Welander OK Älvsjö-Örby 46:51
8 Lars Roos Attunda OK 47:06
9 Sture Nilsson Stockholmspolisens IF OF 47:34
10 Hugo Isgren IFK Enskede 52:33
11 Stenåke Johansson Gustavsbergs OK 55:06
12 Ingvar Johannesson Solna OK 56:16
13 Bror Axel Wahlberg Haninge SOK 62:26
14 Gunnar Dahlström Fredrikshofs IF Skid & OK 66:01
15 Erland Ljungström Spårvägens OK 66:26
16 Erkki Pulli Raja-Karjalan Suunnistajat 78:16
17 Sven Nilsson OK Älvsjö-Örby 85:15
Albert Mård Bromma-Vällingby SOK Ej godk.
Ove Arvidsson OK Södertörn Ej godk.
Sune Lindell OK Hällen Ej godk.
Curt Andersson OK Södertörn Ej start
Lennart Junegard OK Södertörn Ej start
Lars Löthman Järfälla OK Ej start

H75   3390 meter   23 anmälda
1 Göran Larsson Södertälje-Nykvarn OF 38:28
2 Olof Rudin Tumba-Mälarhöjden OK 40:02
3 Ivar Nordberg OK Älvsjö-Örby 43:25
4 Tore Borgstedt Snättringe SK 44:31
5 Karl-Erik Mogren Stigfinnarna 45:10
6 Mattias Grönberg Bromma-Vällingby SOK 45:42
7 Alf Lundkvist OK Tor 50:15
8 Rune Winberg Bromma-Vällingby SOK 51:05
9 Lennart Vestergren Söders SOL Tyresö 55:20
10 Lennart Stenberg Stigfinnarna 56:16
11 Lars Sandvik OK Ravinen 57:35
12 Georg Ekström SoIK Hellas 58:08
13 Anders Back OK Ravinen 59:11
14 Roland Bolin Snättringe SK 60:47
15 Bengt Yttermo OK Södertörn 61:54
16 Göran Rastborg Bromma-Vällingby SOK 65:03
17 Lars T Eriksson OK Linné 65:48
18 Bo Elmgren Sundbybergs IK 67:11
19 Hans Jonsson Hammarby IF OF 67:32
20 Bo Sundberg Snättringe SK 72:18
21 Nils Tjernberg Södertälje IF 78:12
22 Börje Palmqvist Järfälla OK 93:10
Sten Bergstrand Skogsluffarnas OK Ej godk.

H80   2380 meter   11 anmälda
1 Gösta Hansson Bromma-Vällingby SOK 35:26
2 Yngve Hedberg Snättringe SK 36:31
3 Per Wester Gustavsbergs OK 37:39
4 Torsten Wiking Bromma-Vällingby SOK 40:04
5 Kurt Hagelin Gustavsbergs OK 41:54
6 Lennart Pettersson Strängnäs-Malmby OL 47:22
7 Bengt Arne Åhlander Hammarby IF OF 48:16
8 Arthur Eriksson Hammarby IF OF 50:32
Henning Hamilton Enebybergs IF Ej godk.
David Jonsson Hammarby IF OF Ej godk.
Henry Moberg Solna OK Ej godk.

INSK   1620 meter   41 anmälda
Agnes Liwell Södertälje-Nykvarn OF Godkänd
Amanda Granqvist OK Ravinen Godkänd
Casper Hedar Eskilstuna OL Godkänd
Claes Renner OK Södertörn Godkänd
Ella Liwell Södertälje-Nykvarn OF Godkänd
Embla Bergström Täby OK Godkänd
Emelie Lybert OK Ravinen Godkänd
Emil Sone Turebergs IF Godkänd
Emil Wallström Nyköpings OK Godkänd
Erik Bovallius Järfälla OK Godkänd
Evan Gibbard OK Ravinen Godkänd
Felicia von Lindern Klubblös Godkänd
Filip Mård OK Ravinen Godkänd
Gustav Björklund OK Ravinen Godkänd
Ida Skantze Sundbybergs IK Godkänd
Jacob Ekstrand Västerbergslagens OL Godkänd
Johan Berg OK Ravinen Godkänd
Johan Tiricke Svaide-Roma SOK Godkänd
Kajsa Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK Godkänd
Katja Leickt Tullinge SK Godkänd
Lars Gibbard OK Ravinen Godkänd
Maja Thorell OK Ravinen Godkänd
Marcus Giberg Tumba-Mälarhöjden OK Godkänd
Max Sandberg Tullinge SK Godkänd
Märta Sandvik Täby OK Godkänd
Oscar W Aneland OK Ravinen Godkänd
Oskar Nilsson Järfälla OK Godkänd
Pontus Kragmo Sundbybergs IK Godkänd
Sanna Hedberg OK Södertörn Godkänd
Sara Wänström Trosabygdens OK Godkänd
Simon Kragmo Sundbybergs IK Godkänd
Simon Markus Stenebo Attunda OK Godkänd
Stina Bygdén Södertälje-Nykvarn OF Godkänd
Tilda Mårtensson OK Ravinen Godkänd
Tomas Tiricke Svaide-Roma SOK Godkänd
Tove Sjöberg Tullinge SK Godkänd
Viktor Sone Turebergs IF Godkänd
Wiktor Enges Attunda OK Godkänd
Ylva Björnsjö Klubblös Godkänd
Maja Sandvik Täby OK Ej godk.
Lisa Heldt Södertälje-Nykvarn OF Ej start

U1   1620 meter   19 anmälda
1 Jacob Hördell Söders SOL Tyresö 11:27
2 Tora Malmgård Haninge SOK 14:10
3 Adam Bratt Tullinge SK 15:09
4 Rasmus Wallström Nyköpings OK 16:08
5 Linnea Söderqvist OK Ravinen 17:06
6 Signe Svensson OK Ravinen 19:24
7 Matilda Larsson OK Hällen 19:35
8 Elon Albrektsson OK Ravinen 19:49
8 Nathalie Nilsson Tullinge SK 19:49
10 Felix Persson Haninge SOK 20:38
11 Gustav Heldt Södertälje-Nykvarn OF 20:48
12 Ella Forsberg OK Ravinen 24:09
13 Karin Kallhauge Snättringe SK 27:07
14 Alfred Längheim Tullinge SK 29:16
15 Anton Göransson Tullinge SK 29:28
16 Kajsa Bogren Sundbybergs IK 32:22
17 Sofia Wigle Södertälje-Nykvarn OF 38:36
Evely Nord Tumba-Mälarhöjden OK Ej start
Evelina Solem Haninge SOK Ej start

U2   1900 meter   28 anmälda
1 Fredrik Glännefors Söders SOL Tyresö 16:17
2 Emilia Engel OK Ravinen 17:41
3 Ella Sjöberg Tullinge SK 18:07
4 Laban Thim Haninge SOK 18:23
5 Martin Andersson-Björk Haninge SOK 18:50
6 Tilde Backlund OK Södertörn 19:36
7 Anton Hänström Täby OK 20:45
8 Oskar Anderson Haninge SOK 20:54
9 Johan Andreasson Södertälje-Nykvarn OF 22:13
10 Tim Benchimol Söders SOL Tyresö 23:40
11 Daniel Carlsson Attunda OK 23:50
12 Lovisa Längheim Tullinge SK 26:06
13 Julia Göransson Tullinge SK 26:13
14 Daniel Kjellman OK Ravinen 26:14
15 Elias Håland Tullinge SK 27:29
16 Moa Palmquist OK Ravinen 28:05
17 Edvin Oberger Täby OK 28:47
18 Emma Olivier Tullinge SK 29:41
19 Albin Karlsson-Gustavsson Tullinge SK 30:12
20 Kevin Nilsson Tullinge SK 30:31
21 Martin Skärlén Haninge SOK 35:35
22 Josefin Hersén Tullinge SK 35:40
23 Erik Wigle Södertälje-Nykvarn OF 38:56
Hanna Lagerberg OK Södertörn Ej start
Agnes Asplund Järla Ej start
Tobias Farbrot Göteborg/Majorna OK Ej start
Elin Berg OK Ravinen Ej start
Ossian Rydhamn Tullinge SK Ej start

U3   2970 meter   5 anmälda
1 Elsa Rajala Tullinge SK 39:06
2 Jesper Roos Attunda OK 58:51
3 Tove Thunstedt Järfälla OK 62:25
4 Amanda Skaar Järla 72:40
Yngve Rahlén OK Ravinen Ej start

U4   3350 meter   3 anmälda
1 Emma Takman Attunda OK 66:58
2 Linnéa Granlund Täby OK 85:51
3 Patrik Johansson Attunda OK 91:21

Ö1   1900 meter   20 anmälda
1 Carin Bauer IFK Lidingös Skid o OK 18:28
2 Hannes Svahn Klubblös 19:02
3 Isak Alheim Tullinge SK 20:03
4 Victor Skantze Sundbybergs IK 20:35
5 Johan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK 21:56
6 Axel Bovallius Järfälla OK 22:11
7 Jonathan Berglind OK Södertörn 23:57
8 Oliver Frejd OK Ravinen 25:47
9 Anton Alfredsson Attunda OK 26:55
10 Tobias Ling Tullinge SK 27:50
11 Kerstin Westerström Skarpnäcks OL 27:58
12 Lukas Arkäng Tullinge SK 28:41
13 Alexander Thulin Skogsluffarnas OK 35:12
14 Anna Knutes IFK Enskede 43:00
15 Anders Önerud OK Ravinen 43:29
16 Sofia Karls Väsby OK 54:35
17 Emelie Persson Väsby OK 56:13
18 Emil Enocsson Snättringe SK 58:54
Catarina Norlinger Skarpnäcks OL Ej godk.
Mark Gibbard OK Ravinen Ej godk.

Ö2   2970 meter   26 anmälda
1 Bror Ihrén Skarpnäcks OL 40:12
2 Emilia Berin Södertälje-Nykvarn OF 40:45
3 Per Knutes IFK Enskede 41:40
4 Karin Zackrisson Tumba-Mälarhöjden OK 50:39
5 Katja Hedberg Järfälla OK 50:43
6 Anders Hedberg Klubblös 50:57
7 Johan Bengtsson Skarpnäcks OL 52:29
8 Katarina Sahlsten Skarpnäcks OL 52:46
9 Susanne Karls Väsby OK 53:12
10 Charlotte Enges Attunda OK 56:07
11 Erik Hallmans Väsby OK 59:00
12 Margareta Holmström Attunda OK 60:11
13 Ann Lund OK Klemmingen 62:07
14 Eva Janrik Bromma-Vällingby SOK 63:15
15 Gunilla Schönning Järfälla OK 63:21
16 Max Falck Tullinge SK 64:59
17 Agneta Markgren Täby OK 69:07
18 Clara Arvidsson Snättringe SK 69:13
19 Lena Dalman Snättringe SK 69:25
20 Erik Olsson Hammarby IF OF 72:48
21 Sofia Malmgård Haninge SOK 79:20
22 Monica Mild Södertälje-Nykvarn OF 81:21
23 Elisabet Sjöqvist Södertälje-Nykvarn OF 81:32
Karin Arenlid OK Ravinen Ej godk.
Samuel Holmström Attunda OK Ej godk.
Karin Olsson Hammarby IF OF Ej godk.

Ö3   4780 meter   12 anmälda
1 Tobias Ericson Centrum OK 68:09
2 Per Appelquist Klubblös 72:58
3 Zakarias Andersson Snättringe SK 74:49
4 Kalle Högberg OK Södertörn 82:47
5 Dag Svensson OK Ravinen 87:54
6 Bernt Berglund Klubblös 92:19
7 Hanna Winberg Sundbybergs IK 95:55
Andreas Godenius Klubblös Disk.
Linda Nyberg Klubblös Disk.
Emelie Tillegård Sundbybergs IK Ej godk.
Jakob Mellin Sundbybergs IK Ej godk.
Elisabet Bengtsson Haninge SOK Ej godk.

Ö4   3350 meter   46 anmälda
1 Ingrid Engdahl Tullinge SK 32:35
2 Jacob Svensson Söders SOL Tyresö 34:00
3 Carina Hellgren OK Ravinen 35:27
4 Leif Mörkfors Klubblös 38:09
5 Hans Wrådhe Attunda OK 39:46
6 Katinka Svedberg OK Ravinen 40:15
7 Thorbjörn Hallmans Väsby OK 41:04
8 Karina Persson Tumba-Mälarhöjden OK 41:16
9 Daniela Renner OK Södertörn 41:17
10 Håkan Svahn Klubblös 42:10
11 Lina Söderkvist Säterbygdens OK 44:24
12 Jan Sturestig Stigfinnarna 45:07
13 Annie Westlin OK Måsen 46:45
14 Monika Eriksson OK Klemmingen 46:49
15 Monika Karlsson Södertälje-Nykvarn OF 48:03
16 Ebba-Lisa Flygar Tullinge SK 50:18
17 Anette Linnersjö Gustavsbergs OK 51:30
18 Jan Mäehans Södertälje-Nykvarn OF 52:37
19 Stefan Norell Attunda OK 53:02
19 Johnny Rahlén OK Ravinen 53:02
21 Garnet Schindler Snättringe SK 57:03
22 Mats Jonsson Bromma-Vällingby SOK 58:00
23 Kristin Urdal Boxholm-Mjölby OL 59:28
24 Christina Larsson Söders SOL Tyresö 60:37
25 Lotta Tapper IFK Lidingös Skid o OK 61:28
26 Göran Westling Klubblös 61:29
27 Tomas Tapper IFK Lidingös Skid o OK 61:32
28 Lena Ullman OK Alehof 61:46
29 Linda Wänström Trosabygdens OK 62:08
30 Eva Nordström OK Älvsjö-Örby 63:33
31 Cia Hunhammar Bromma-Vällingby SOK 64:06
32 Eva-Lotta Hall Järla 65:04
33 Jan Hedström Klubblös 65:54
34 Anna Dahlberg IFK Enskede 66:07
35 Malin Robertsson Sundbybergs IK 66:45
36 Randi Robertsson Sundbybergs IK 66:46
37 Jasmine Lundmark Järfälla OK 67:02
38 Sarah Undeland Södertälje-Nykvarn OF 69:07
39 Annakarin Rahlén OK Ravinen 70:25
40 Margareta Rodell Mälarö SOK 73:14
41 Georg Rodell Mälarö SOK 73:17
42 Lars Westling Hammarby IF OF 73:53
43 Kerstin Rosén Skogsluffarnas OK 73:56
44 Agneta Huhta OK Måsen 74:15
45 Ann Karlsten Solna OK 85:47
Ingrid Nordmark Järfälla OK Ej godk.

Ö5   3980 meter   32 anmälda
1 Robert Rylander Söders SOL Tyresö 47:05
2 Jonas Norell Attunda OK 54:34
3 Björn Ljusenius Skogsluffarnas OK 56:01
4 Kenneth Ljungberg Nyköpings OK 56:16
5 Anna Blomgren Tullinge SK 56:35
6 Stig Gustavsson Södertälje IF 56:37
7 Per Brikestad Klubblös 57:10
8 Robert Hagström Eskilstuna OL 57:11
9 Elisabet Larsson OK Älvsjö-Örby 59:43
10 Martin Hagman Klubblös 61:02
11 Johan Kragmo Sundbybergs IK 61:52
12 Cecilia Weistrand AstraZeneca IF Mölndal 67:51
13 Fredrik Kempe Väsby OK 69:36
14 Elisabet Hult Attunda OK 73:17
15 Gunnar Lindholm Klubblös 76:33
16 Göran R Wallén IFK Lidingös Skid o OK 77:40
17 Karin Näslund Tumba-Mälarhöjden OK 82:19
18 Annika Berntsson Väsby OK 82:21
19 Simon Martinsson OK Klemmingen 84:53
20 Jan Burell Vandrarringen 86:18
21 Mikael Undeland Södertälje-Nykvarn OF 89:36
22 Marianne Daniels Attunda OK 96:57
23 Lena Anderling Norell Attunda OK 98:31
24 Marcus Hellström Sundbybergs IK 106:46
25 Martin Karlsson Södertälje-Nykvarn OF 113:19
26 Monika Vedin Södertälje-Nykvarn OF 134:14
27 Joachim Refors Järla 134:16
Aija Sadurskis Centrum OK Ej godk.
Aino Birgitta Redtzer Attunda OK Ej godk.
Ann-Britt Sjöberg Tumba-Mälarhöjden OK Ej godk.
Pernolla Knutas Turebergs IF Ej godk.
Emil Kempe Väsby OK Ej godk.

Ö6   5240 meter   16 anmälda
1 Olle Yttermo OK Södertörn 51:08
2 Kristian Lundgren Stigfinnarna 56:49
3 Camilla Engel OK Ravinen 57:15
4 Håkan Lindberg Väsby OK 58:55
5 Tomas Borg Sundbybergs IK 59:03
6 Harald Bauer IFK Lidingös Skid o OK 66:01
7 Elinor Lange OK Ravinen 74:26
8 Anders Björnsjö Klubblös 74:37
9 Sofie Westlin OK Måsen 80:11
10 Oskar Öberg Klubblös 81:20
11 Hans-Erik Persson Sundbybergs IK 87:01
12 Christian Forsberg IFK Enskede 92:19
13 Catarina Rolén Skarpnäcks OL 101:47
14 Patrik Nilsson Bromma-Vällingby SOK 121:29
15 Laila Norrman Kjula IF 122:21
16 Pontus Davidssson IFK Lidingös Skid o OK 132:47

Ö7   3930 meter   61 anmälda
1 Lars Andersson OK Ravinen 30:46
2 Carl-Johan Thorell OK Ravinen 31:22
3 Joakim Skantze Sundbybergs IK 38:18
4 Jan-Olof Arvidsson Snättringe SK 39:16
5 Karin Lindsten Tumba-Mälarhöjden OK 39:40
6 Vivianne Axton OK Klemmingen 39:53
7 Hans Holmberg Järla 40:00
8 Eva Nygren OK Ravinen 41:06
9 Frank Hugo Göran Eklund Trosabygdens OK 41:11
10 Tommy Erblom OK Södertörn 43:08
11 Ann Bergman OK Ravinen 43:35
12 Malin Pettersson Södertälje-Nykvarn OF 45:08
13 My Heinrup Järla 45:57
14 Cleas Gustafsson OK Södertörn 46:16
15 Tomas Egeltoft Skarpnäcks OL 47:01
16 Sara Johansson OK Ravinen 47:32
17 Lena Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 48:27
18 Arne Almström Södertälje-Nykvarn OF 49:31
19 Stefan Lundell Ljungskile FK 50:23
20 Frida Engqvist Södertälje-Nykvarn OF 52:38
21 Linda Ahlsen Södertälje-Nykvarn OF 52:39
22 Mika Leinonen Klubblös 53:09
23 Gunnar Persson IFK Enskede 53:44
24 Karin Löfgren Järfälla OK 53:45
25 Roger Blomberg Klubblös 54:08
26 Arne Lindberg Bromma-Vällingby SOK 54:34
27 Annika Davidsson OK Klemmingen 54:51
28 Tuula Åhlin OK Måsen 55:23
29 Berit Gustavsson Södertälje IF 55:39
30 Britta Torp Eklund Trosabygdens OK 56:54
31 Monika Högberg OK Södertörn 57:15
32 Jörgen Persson Tumba-Mälarhöjden OK 57:29
33 Charlotta Askeljung OK Klemmingen 57:46
34 Göran Grimvall Täby OK 59:33
35 Gudrun Renberg Skarpnäcks OL 59:52
36 Torbjörn Hammas Väsby OK 60:26
37 Susanne Lind Haninge SOK 60:38
38 Bror Forsberg Haninge SOK 61:34
39 Gert Forsberg IFK Enskede 61:39
40 Siv Eriksson Järfälla OK 61:40
41 Rolf Lindblom OK Klemmingen 65:27
42 Pille Pensa Söders SOL Tyresö 65:36
43 Carl Carlin Söders SOL Tyresö 67:15
44 Elisabeth Carlin Söders SOL Tyresö 68:30
45 Krister Johansson OK Måsen 69:12
46 Klas Langels Skarpnäcks OL 70:15
47 Bo Winander Järfälla OK 72:51
48 Ingrid Olsson Väsby OK 73:58
49 Marie Forshällen Attunda OK 74:00
50 Mats Strand Tullinge SK 74:07
51 Ann-Sofie Urdal Boxholm-Mjölby OL 74:25
52 Kristina Skoglund SoIK Hellas 75:12
53 Ann-Marie Bogren Sundbybergs IK 76:15
54 Anita Brattland OK Ravinen 77:57
55 Bertil Bogren Sundbybergs IK 81:11
56 Claes Rundström OK Älvsjö-Örby 84:04
57 Anki Landarv Klubblös 96:48
58 Sara Österholm Trosabygdens OK 100:17
Jens Tiricke Svaide-Roma SOK Ej godk.
Karin Almström Södertälje-Nykvarn OF Ej godk.
Lisa Perneby IFK Lidingös Skid o OK Ej start

Ö8   5410 meter   54 anmälda
1 Stefan Berg OK Ravinen 44:16
2 Lars Nordin Klubblös 44:43
3 Henrik Skoglund Södertälje-Nykvarn OF 45:09
4 Anders Skog Tullinge SK 45:16
5 Petter Ljungberg Klubblös 46:39
6 Stefan Karlsson OK Ravinen 46:50
7 Fredrik Lindström Tumba-Mälarhöjden OK 48:22
8 Kristina Aneland OK Ravinen 48:44
9 Matts Andersson OK Ravinen 49:30
10 Lars Forsberg OK Ravinen 49:37
11 Henrik Morast Haninge SOK 49:48
12 Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 53:25
13 Stefan Westlin OK Måsen 53:28
14 Olle Blomgren OK Södertörn 53:51
15 Anders Kretz IFK Lidingös Skid o OK 53:59
16 Micael Stamm OK Klemmingen 54:40
17 Gunnar Hedlund Södertälje-Nykvarn OF 55:25
18 Erik Skoglund Södertälje-Nykvarn OF 55:46
19 Fredrik Morast Haninge SOK 56:11
20 Anders Werme Södertälje-Nykvarn OF 56:23
21 Pontus Johansson Klubblös 56:30
22 Bo Lauri Klubblös 56:43
23 Stefan Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK 56:51
24 Leif Tynong Tullinge SK 57:16
25 Kent Nyberg Södertälje-Nykvarn OF 57:23
26 Tomas Movin Snättringe SK 57:36
27 Bo Göransson Järla 57:55
28 Tomas Glanshed IF Hagen 58:10
29 Erik Larsson Järfälla OK 58:53
30 Andres Veide Väsby OK 59:29
31 Catarina Boström Enebybergs IF 60:05
32 Per-Erik Enges Attunda OK 60:08
33 Roland Hellberg Täby OK 60:19
34 Hanna Käll Tumba-Mälarhöjden OK 60:51
35 Mats Broberg IFK Lidingös Skid o OK 64:36
36 Tommy Wendt SoIK Hellas 65:07
37 Christer Gustafsson Eds SK 65:31
38 Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK 65:34
39 Peter Askeljung OK Klemmingen 65:52
40 Peter Jäderfelt OK Klemmingen 68:42
41 Lars Mongård Skogsluffarnas OK 69:14
42 Björn Edén Täby OK 73:00
43 Arne Lindqvist SOK Aneby 73:53
44 Sofie Åberg Tjällmo-Godegårds OK 75:46
45 Anders Winell Tumba-Mälarhöjden OK 78:50
46 Lars Göransson Järla 79:49
47 Per Axel Ånmark IFK Tumba SOK 86:36
48 Stefan Martelius Attunda OK 87:49
49 Kenneth Näslund Tumba-Mälarhöjden OK 90:16
50 Olle Ragnar Laurell Tumba-Mälarhöjden OK 93:42
51 Peter Sjöstedt Mälarö SOK 94:16
52 Ann Svensson Täby OK 101:47
53 Benny Sandmo S-E Bankens IF 173:11 128:55
Henrik Johansson Bromma-Vällingby SOK Ej godk.

Ö9   7060 meter   27 anmälda
1 Håkan Kleijn Södertälje-Nykvarn OF 47:37
2 Erik Mattsson Järla 51:31
3 Niklas Wansölin OK Ravinen 51:46
4 Erik Boström Järla 53:55
5 Jörgen Ljungberg Göteborg/Majorna OK 57:18
6 Mats Liwell Södertälje-Nykvarn OF 57:26
7 Johan Lindbom SoIK Hellas 58:03
8 Sven-Anders Melin Södertälje-Nykvarn OF 58:39
9 Mikael Nilsson Snättringe SK 60:26
10 Tobias Toresson Södertälje-Nykvarn OF 61:02
11 Stefan Kallur OK Pan-Kristianstad 61:05
12 Ulf Danielsson Enebybergs IF 63:11
13 Anders Tillegård Sundbybergs IK 66:15
14 Anders Bergmark Snättringe SK 69:27
15 Tomas Lundberg Mälarö SOK 69:46
16 Jani Loponen Klubblös 70:28
17 Kristina Almström Södertälje-Nykvarn OF 71:08
18 Niklas Vedin Södertälje-Nykvarn OF 72:12
19 Thomas Eriksson Tumba-Mälarhöjden OK 73:56
20 Kari Talltjärn Västerås SOK 75:40
21 Johan Wänström Trosabygdens OK 80:45
22 Anders Gustavsson Järfälla OK 86:54
23 Ian Cumpstey Klubblös 96:24
24 Jenny Eliasson Attunda OK 97:27
25 Torbjörn Thufvesson Centrum OK 100:00
26 Peter Enander Centrum OK 101:40
27 Erling Nordmark Järfälla OK 108:32



Skapad 2009-05-03 14:43:30 med OLA version 4.1.0


  Länkar
  

 

Kommentarer >> Lägg in en kommentar


 

  >> Logga in för att editera denna sida

 

Tullinge Sportklubb, c/o Axelsson, Sveavägen 5, 14731 Tumba, info@tullingesk.se
Hemsidesansvarig: Henrik Persson
Material på hemsidan tillhör Tullinge Sportklubb 1996-2020